Dřevostavby a stavby ze dřeva

Vítejte na stránkách společnosti TELAM CZ spol. s .r.o., zabývající se realizací dřevostaveb všeho druhu a prováděním stavebních prací, které mají souvislost s využitím prvků ze dřeva.

Jsme firma, pro kterou je prvořadým záměrem kvalita a spokojenost klientů, proto se snažíme poskytovat kompletní servis při realizaci staveb a to od zajištění stavebního povolení až po vydání rozhodnutí o užívání stavby.

Jelikož spolupracujeme s několika projekčními ateliéry jsme také schopni zajistit projektovou dokumentaci, v případě zakoupených typizovaných projektů jejich úpravu či doplnění.

Náš tým zaměstnanců a spolupracovníků čerpá z bohatých zkušeností z provádění staveb a snaží se neustále rozšiřovat  své znalosti související s novými trendy a materiály ve stavebnictví absolvováním patřičných školení. Spolupracujeme s osvědčenými a vyzkoušenými subdodavateli, kteří působí na trhu již řadu let.

Díky tomu jsme schopni našim zákazníkům nabídnout stavby s využitím moderních technologií, vysokým komfortem bydlení a v neposlední řadě kvalitně odvedenou práci s dodržením všech požadovaných parametrů a norem, což by mělo být dnes již samozřejmostí.

Dřevostavby  vyrábíme  v montážní hale  kde máme zajištěny ideální podmínky pro skladování potřebných materiálů a přípravu stavby. Použité materiály splňují veškeré požadavky na moderní bydlení, vlastní příslušné certifikáty a prohlášení o shodě pro použití ve stavebnictví jak u nás tak v zemích EU.

Náš systém provádění dřevostaveb je velmi flexibilní,  proto můžeme realizovat dům přesně dle Vašich požadavků bez ohledu na roční období ( s výjimkou základové desky) i s možností pozdější změny dispozic uvnitř objektu. Po vzájemné dohodě lze realizovat např. jen „hrubou stavbu“ nebo její část.

Nabízíme také spolupráci při výběru pozemku a typu domku v návaznosti na ekonomiku a rychlost výstavby, potažmo pomoc a poradenství k zajištění financování stavby včetně zpracování rozpočtu, který předběžně stanovuje náklady na realizaci  stavby nebo její části. Dle toho se může klient rozhodnout zda bude chtít realizovat  stavbu „na klíč“případně částečně svépomocí nebo na jednotlivé etapy.

Rádi Vám nabídneme další výrobky ze dřeva  - konstrukce krovů pro střechy, venkovní pergoly, terasy, pochozí plochy kolem bazénů, obklady fasád z jehličnatého, exotického nebo vysoušeného dřeva termowood a další.

Pokud máte rádi vůni dřeva pojďte stavět s námi, budeme potěšeni budete li nás kontaktovat a určitě se vynasnažíme zcela vyhovět Vašim požadavkům.

Kontaktní formulář